Contracor wybór profesjonalistów

Zestawy sprzętu ochronnego i oczyszczarek strumieniowych


Hełmy do czyszczenia strumieniowo-ściernego ASPECT

Zastosowanie

Ten komfortowy, lekki i o umiarkowanej cenie hełm jest odpowiedni do każdego rodzaju prac czyszczenia strumieniowo-ściernego. Hełm jest zaprojektowany z szerokim oknem obserwacyjnym. Jest to ważna cecha, gdy ruchy operatora są ograniczone, np. w pomieszczeniach do czyszczenia strumieniowego, w trakcie czyszczenia wewnętrznych powierzchni zbiorników, ładowni itp.

Dwie szybki i osłona z siatki drucianej zapewniają operatorowi wyraźny widok obrabianej powierzchni i zabezpieczają go przed pyłem i środkiem ściernym znajdującymi się w otaczającym powietrzu. Wymienna stała szybka wewnętrzna jest pewnie umieszczona w tłoczonej uszczelce gumowej. Wyjmowane szybki zabezpieczają szybki wewnętrzne przed zmatowieniem i mogą być łatwo wymienione. Osłona z siatki drucianej chroni przed rykoszetem środków stosowanych podczas czyszczenia strumieniowego. Jego konstrukcja zapewnia stały przepływ powietrza do osłony oczu w celu ochrony przed zamgleniem. Hełm Aspect jest wyposażony w regulator ciśnienia, wskaźnik przepływu powietrza i trwałą pelerynę.

Zalety

  1. Solidna, trwała skorupa hełmu Aspect zapewnia bezpieczeństwo operatora i długi czas użytkowania; owiewka powietrzna zapewnia stały przepływ powietrza do głowy i twarzy operatora, aby zmniejszyć zmęczenie, zapobiec zamgleniu i zwiększyć wydajność pracy i bezpieczeństwo.
  2. Peleryna jest przymocowana do dolnego brzegu hełmu przy użyciu regulowanego zapięcia zatrzaskowego, które zapewnia pewne zamocowanie i łatwą wymianę
  3. Zintegrowana osłona oczu o grubości 2,5 cm zapobiega dostaniu się środków czyszczących pomiędzy szybki
  4. Łatwość zamykania okna poprzez otwór, który wyrównuje zatrzask do zamykania i uchwyt.
  5. Góra peleryny jest zabezpieczona przed rykoszetem środków stosowanych podczas czyszczenia strumieniowego dzięki przedłużonej ramce okna.
  6. Duża widoczność dla operatora i jego bezpieczeństwo są zapewnione przez dwie szybki i osłonę z siatki drucianej.

Szybki jednorazowe

W hełmach Aspect stosuje się jednorazowe szybki z przezroczystego tworzywa octanowego, które są zabezpieczone osłoną ze stalowej siatki drucianej. Jednorazowe szybki mogą być wymienione w ciągu kilku sekund i są dostępne w praktycznych opakowaniach zawierających 50 szt.
Kod Typ Opis Cena netto Rabat ≥4 Rabat ≥8 Rabat ≥16
10130830 ASPECT Hełm do czyszczenia strumieniowego z wytrzymałą nylonową peleryną. 1150,00 -5% -10% -15%
10130602 Wizjery jednorazowe, opakowanie 50 szt. 250,00 - - -
10130023 Fartuch hełmu Comfort/Aspect 300,00 -5% -10% -15%
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "KOMNINO" Sp. z o.o.
76-213 Gardna Wielka, Komnino 8
Tel: +48 59 846 31 11 oraz 12, +48 59 846 31 40 oraz 41
Fax: +48 59 848 87 15
E-mail: info@contracor.com.pl
© Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "KOMNINO" Sp. z o.o. Wykonanie: strony internetowe słupskstrony internetowe słupsk