Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Contracor - profesjonalne maszyny do piaskowania i oczyszczarki strumieniowe

Contracor wybór profesjonalistów PROFESSIONAL'S CHOICE PROFESSIONAL'S CHOICE

EDUCT-O-MATIC

Kompaktowe narzędzie EDUCT-O-MATIC

educt-o-matic.jpg

Educt-O-Matic jest kompaktowym, podręcznym narzędziem do czyszczenia strumieniowego z zamkniętym obwodem, które może być transportowane do dowolnego miejsca; wymaga tylko przepływu powietrza 2.5m3/min przy ciśnieniu 6 bar. Czyszczenie strumieniowe i uzupełnianie środków ściernych jest sterowane za pomocą jednego spustu. Uzupełnianie jest uruchamiane poprzez lekkie pociągnięcie spustu, natomiast całkowite pociągnięcie tego elementu uruchamia system czyszczenia strumieniowego.

Środek ścierny jest przechowywany w kompaktowym zbiorniku stożkowym, skąd jest dozowany do urządzenia do czyszczenia strumieniowego. Środek ścierny jest wciągany przy pomocy szybkiego strumienia powietrza do komory mieszającej narzędzia Educt-O-Matic, gdzie jest mieszany z powietrzem a następnie wyrzucany z dyszy. Głowica strumieniowa jest regulowana i obraca się, aby umożliwić czyszczenie strumieniowe pod dowolnym kątem. Środek ścierny i pył są wychwytywane w gumowej nakładce. Środek ścierny nadający się do ponownego wykorzystania jest wciągany z powrotem do zbiornika, natomiast uszkodzony środek i pył są kierowane do worka bawełnianego.

educt-o-matic_1.jpg

Powierzchnia o szerokości 30 mm może być łatwo wyczyszczona przy pomocy Educt-O-Matic. Po zakończeniu czyszczenia strumieniowego należy zwolnić do połowy spust w czasie 2-3 sekund, a podciśnienie pobierze pozostały pył i środek ścierny. Wytwarzanie podciśnienia jest zatrzymane przez pełne zwolnienie elementu spustowego. Educt-O-Matic najlepiej pracuje ze śrutem stalowym. Pył i zużyty środek ścierny są przechowywane w zwykłym worku bawełnianym.

 

ZESTAW STANDARDOWY


EDUCT-O-MATIC, 6 nakładek i worek na pył.

Kod Nazwa Opis Cena netto
PLN
10112800 Educt-O-Matic Podręczne narzędzie do czyszczenia strumieniowego z zamkniętym obwodem
8 300,00